Soğuk oda aksesuarları, soğuk odalarda kaliteyi ve doğa dostu olarak çalışmayı ön planda ve yüksek seviye çalışma performansı bulundurarak kullanılmaktadır. Oda aksesuarları besinleriniz için zarar bulundurmamaktadır. Belirlemiş olduğunuz ısı derecesine göre ve ortama göre bulundurulur. Kullanılma şartlarını yerine getiren her soğuk oda aksesuarları soğuk odalarda kullanılabilir. Aksesuarların montajı için gerekli kolaylık sağlanmaktadır. Kolay monte etme özelliği ile soğuk odalarınız da kullanabilirsiniz.

Soğuk Oda Aksesuarları

Soğuk odalar da kullanılan aksesuar malzemeleri belirlediğiniz düşük veya yüksek sıcaklıklarda besinlere veya oda yapısına zarar vermeden kullanılabilir.

Metal aksesuarları genellikle soğuk odanın iç köşe kısımlarında tercih edilmektedir. Köşelere monte edilen metal aksesuarlar diğer oda aksesuarları gibi zarar vermemektedir.

Plastik oda aksesuarları, %100 hijyenik olup soğuk odalarda tercih edilen her kısım için kullanılabilir. Tercih etme şansı tamamen müşterilerimize bırakılmıştır.  Soğuk odalarda sıkça tercih edilen çeşittir ve müşterilerimizin tamamı memnun kalmaktadır.

Oda aksesuarları için iletişime geçmeniz yeterlidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Aksesuarlar enerji tasarrufu yapar mı?
Satışını yapmış olduğumuz aksesuarlar enerji tasarrufu sağlamaktadır.
Aksesuarlar her soğuk oda için kullanılır mı?
Aksesuarlar odalara özel olarak hazırlanır ve kurulumu yapılır.
Soğuk oda aksesuar fiyatları ne kadardır?
Soğuk oda aksesuar fiyatları değişim gösterebilmektedir. Detaylı bilgi için iletişim kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.