Konteyner soğuk hava depolarının taşınabilir özelliği bulunmaktadır. Diğer konumlandırmaya ihtiyacı olan depolar gibi olmamakta ve her türlü konumlandırma yapılabilmektedir. Konteyner soğuk hava deposu; şoklama odalarında kullanıldığı gibi askeri alanlar gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Her kullanım alanlarında farklı kullanım şekilleri görülebilmektedir. İsteye bağlı derecelendirmeler de yapılabilmektedir. Sıfırın altında veya sıfırın üstünde derecelendirmeler yapılabilir.

Konteyner Soğuk Hava Deposu

Konteynerlar kolay kurulum imkanı sunmaktadır. Kurulumda zorlanmamaktasınız. Ayrıca kolay taşınabilir özelliği de bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz alanda tutabilirsiniz. Konteynerlar dış ortamdan gelebilecek olumsuz durumlar için korunmaktadır. Yapısında bulunan koruyucu maddelerden dolayı etkilenmemekte ve zarar görmemektedir.

Tercih ettiğiniz özelliklere bağlı olarak, sabit veya taşınabilir olarak kullanımı bulunmaktadır. Konteyner Soğuk Hava Deposu Fiyatları, tercih ettiğiniz depoların özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Konteynerların boyutlarında da seçim yapabilirsiniz. Firmamızda yer alan ölçüler haricinde belirlemiş olduğunuz ölçülerde de depoların satışı gerçekleşebilmektedir. Konteyner depolar jeneratörlü ve jeneratörsüz olarak çeşitlendirilebilir. İki çeşit arasında istediğiniz konteynerlar için tercih yapabilirsiniz. Jeneratörlü konteynarların jenaratör harici özellikleri diğer konteynerlar ile aynı olmaktadır. Konteynerların depolama çeşitlerini istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. Besin depolama veya ürün depolama imkanı bulunmaktadır. Uygun koşullar sağlandığı takdirde depolama/ saklama yapabilirsiniz. Derecelendirme ve konuma bağlı olarak her ürün ve besinde değişim görülmektedir. Konteynerlarda depolama yapacağınız ürüne göre boyut tercihinde bulunabilirsiniz. Boyut, renk ve diğer seçenekler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir. İhtiyacınız olan konteynerlara ICEBERG Mühendislik aracılığıyla ulaşabilir satın alabilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Konteyner soğuk hava deposunda ürün depolarken belirli bir derece bulunmakta mıdır?
Her ürün için ayrı bir derece bulunmaktadır. Ürünlerin belirlenmiş olan dereceleri ile muhafaza edebilirsiniz.
Konteynerlarda oluşan sorunlar için servis imkanı var mıdır?
Konteynerlarda olumsuz durumlarda firmamız teknik olarak servis hizmeti vermektedir.
Konteynerlarda sıvı depolamak mümkün müdür?
Konteynerlarda her ürün depolamak mümkündür. Depolama amacınızı belirterek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.