Günümüzün çevresel olumsuz etkilerin engellenmesi, enerjinin verimli ve sorumlu kullanılması gerekleri , karbondioksidi kusursuz bir soğutucu akışkan olarak karşımıza çıkarıyor. İlk bakışta, bir numaralı sera etkisi yaratan gaz olarak bilinen karbondioksitin iklimin korunmasına yardımcı olan soğutucu akışkan olarak telaffuzu şaşırtıcı görünebilir.

Karbondioksit soğutma sistemleri, büyük süpermarketler ve hipermarketler için verimliliği ve güvenilirliği ilk planda tutacak şekilde dizayn edilmiştir.

Düşük enerji tüketimini ve doğal soğutucu CO2’nin kullanımını birleştirdiği için doğa dostudur. Karbondioksit soğutma sistemleri, sentetik soğutucuların kullanılmaması nedeniyle maliyet artışına ve mevzuatlara karşı bir yatırım avantajı elde edilmesini sağlar. Sistem, geniş bir yelpazede soğutma kapasiteleri sunarak farklı sıcaklık aralıklarında rahatlıkla çalışabilmektedir. Karbondioksit soğutma sistemleri, orta ve düşük sıcaklık uygulamaları için dizayn edilmiştir. Ayrıca, hem MT (Orta Sıcaklık) hem de LT (düşük sıcaklık) sağlamakta olan modelleri mevcuttur. Cihazın kompakt yapısı, yüksek performans ve dayanım ile beraber hızlı kurulum için sabit bir platform sağlar.

tr_TRTurkish