Soğuk Oda Panelleri

Soğuk hava depolarının ortam şartlarında kolay ve sorunsuz bulunmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. ICEBERG Mühendislik olarak soğuk hava depolarınız için gerekli olan bütün soğuk hava panellerini satışa sunmaktayız. Panellerde bulunan maddelerden dolayı kaliteli ve tam işlevli hizmet alabilemektesiniz.   Soğuk hava depolarının panelleri boyutlarında değişimler görülmektedir. Bu değişimler depo boyutlarına ve  ağırlıklarına göre değişmektedir.  Örnek boyutlar:

 1. 60 mm paneller
 2. 80 mm paneller
 3. 100 mm paneller
 4. 120 mm paneller
 5. 150 mm paneller
 6. 200 mm paneller

Soğuk depo panelleri en olarak 116 cm ve maksimum 13 metreye kadar istenilen her ölçüde üretilebilmektedir. Soğuk depo panellerinin içerisinde polirüetan bulunmaktadır. Poliüretan maddesi birçok işlem için uygundur. Panellerin montajı sırasında depolarda herhangi bir sorun oluşmamaktadır. Uygun olan paneller dikkatli bir şekilde montaj edilir.
Soğuk depo panellerinin bir çok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar:

 1. Paslanmaz soğuk oda paneli
 2. Oluklu sandviç panel
 3. Düz sandviç panel
 4. Soğuk oda aksesuarları
 5. Zemin paneli gibi ürünler için satış hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Panellerin malzemeleri içerisinde RAL 9002 boyalı polyester kaplı galvaniz bulunmaktadır. Panel malzemeleri isteklere değişmektedir. Çeşitli malzemeler kullanılabilmektedir. 1. sınıf malzemeler kullanılarak satışa sunduğumuz soğuk oda panelleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Panellerimizde kilitli ve kilitsiz seçenek seçimi de yapabilirsiniz. Depolarda gerekli olan güvenilir kilit çeşidini panellerde de kullanabilirsiniz.  Panellerimizi sadece soğuk depolarda değil; soğuk odalarda, muhafaza odalarında, sıcak odalarda ve daha pek çok odalarda ve depolarda kullanılabilir.

Yukarı