Soğuk Oda Kapıları

Soğuk hava depolarında ve soğuk depolarda üretilmiş olan; kaliteli, çevre dostu ve kolay kullanımı olan kapılar bulunmaktadır. Bu kapılar sayesinde güvenilir depolama yapabilirsiniz. Ayrıca tasarımı ile uyumu da yakalayabilirsiniz. Soğuk depo kapılarında çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar:

  1. Paslanmaz soğuk oda kapısı,
  2. Sürgülü soğuk oda kapısı,
  3. Menteşeli soğuk oda kapısı,
  4. Çift kanatlı servis kapısı,

Kapılarımızın malzemeleri özel seçilerek kalitesi kontrol edilerek yapılmakta ve satışa sunulmaktadır. Ayrıca malzeme seçimi gibi boyut seçimi de yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre boyut seçimi yapabilir satın alabilirsiniz. Kapılarımızın standart boyutları mevcuttur. Bu boyutlar; 60, 80, 100, 120 mm gibidir.
Muhafaza sırasında ısı değişimi yaşanabilmektedir. Bundan dolayı kapılarımızda ısı özelliği bulundurmaktayız. Isı kaybı ya da değişiminden dolayı ürünleriniz, besinleriniz zarar görmemektedir. Kapı çerçevelerinde bulundurduğumuz malzemelerden dolayı dış ortamdan herhangi bir gaz, madde, ısı ve sıvı girişi görülmemektedir. Kapılarımızın yüzey kısmı polyesterden oluşmaktadır. Polyester özelliğinin %100'ü kapılarımızda bulunmaktadır. Polyester yanında alüminyum malzemeleri de bulunmaktadır. Kapılarımızda kalınlık dereceleri de bulunmaktadır ve bu kalınlık dereceleri sizler de belirleyebilirsiniz. Soğuk depo kapılar hakkında daha fazla bilgi almak için ve fiyat sorgusu için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Soğuk Oda Kapı Satışları

Satışını gerçekleştirdiğimiz soğuk oda kapılarını 7/24 satın alabilirsiniz. Soğuk oda kapılarının stokları mevcuttur. Satışını firmamızdan montajını ise kurulumunu yapmak istediğiniz konumdan yapmaktayız. Usta ekibimiz ile kurulum ve montaj sorunsuz gerçekleşmektedir.

Yukarı