Atık Depoları

Dünya üzerinde çokça atık bulunmaktadır. Bu atıkların da çeşitleri bulunmaktadır. Atık depoları çeşitlerine göre ayrılmaktadır. Bu çeşitler; tehlikeli, tıbbi ve evsel atıklardır. İnsanlar tarafından kullanılan atık depoları, kullanımı sürdürülmediğinde çevreye büyük zarar vermektedir. Bundan dolayıdır ki herkes gibi ICEBERG Mühendislik olarak da kullanılmasını önermekteyiz. Atıkları ayrım yapmak doğadaki dönüşümleri için önemlidir. Her atığın ayrı bir önemi ve yok olması için zamanı vardır.

Atıkların ayrımı için biz İCEBERG Mühendislik büyük bir ilgi ile atık depolarının satışını yapmaktayız. Her türlü atık hizmeti için bizlere ulaşabilirsiniz. Atık depolarının renk, boyut ve yapımında kullanılan malzeme seçimlerini yapabilirsiniz. Firmamız tarafından sunulan standart boyutlar ve renkler mevcuttur. Ayrıca atık depolarını kolay taşınması için taşınabilir durumda satışa sunmaktayız. Kolay taşınma ve kolay monte imkanı İCEBERG Mühendislik olarak sunulmaktadır. Atık depolarına her türlü madde bulundurabilirsiniz. Bunlar:

  1. Poşet,
  2. pil,
  3. cam,
  4. ilaç,
  5. sıvı maddeler,
  6. bez türleri,
  7. kesici aletler gibi pek çok madde bulundurulabilir.

Tabi ki bu maddeler ayrı depolamalarda bulundurulmalıdır. Tıbbi atıklar tıbbi atık deposunda, evsel atıklar evsel atık deposunda, tehlikeli atıklar tehlikeli atık deposunda bulunmalıdır. Karışmış atıklar toplanma sırasında büyük sorun oluşturmaktadır. Atık depolarında yer alan poşetler için genel olarak kullanılan renkler mevcuttur. Renklere uygun olarak da toplanabilmektedir.

Atık depolarının monte edilmesi firmamız tarafından mevcuttur. Kolay monteleme ve taşınma ile dilediğiniz ortamda bulundurabilirsiniz. Görünüşüne önem verdiğimiz gibi atık depolarının kaliteli ve çevre dostu olmasına da önem vermekteyiz. Çevreye zarar verebilecek depoların satışını yapmamaktayız. Atık depolarının içerisinde de derecelendirme işlemleri uygulanabilmektedir. +4 gibi bir derece belirlenebilir ve muhafaza edilmesi sağlanabilir. Atık depolarının içeriğine depolayacağınız maddelere göre derecede değişim görülebilmektedir.

Atık Depolarındaki Fiyatlandırmalar

Atık depoları hastanelerde, özel kurum ve kuruluşlarda, okullarda kullanılmaktadır. Her türlü atık için için ortam sağlandığı takdirde kullanabilirsiniz. Atık depolarının fiyatları hakkında bilgi edinmek için ise iletişim bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçebilir fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yukarı